Afișez toate cele 10 rezultate
Invertor 6kW + Acumulator 10.24kWh + Panouri 3.15-3.25kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15.710,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 3.2kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 9.6kWh + Panouri 5.4-5.58kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.210,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 5.6kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 19.2kWh + Panouri 3.15-3.25kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20.779,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 19.2kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 3.2kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 5.12kWh + Panouri 5.4-5.58kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13.675,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 5.6kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 19.2kWh + Panouri 5.4-5.58kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22.996,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 19.2kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 5.6kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 5.12kWh + Panouri 3.15-3.25kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11.458,00 lei| Greutate | 280 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 3.2kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 9.6kWh + Panouri 3.15-3.25kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13.992,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 3.2kWp |
Invertor 6kW + Acumulator 10.24kWh + Panouri 5.4-5.58kWp
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17.927,00 lei| Greutate | 330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 110 × 80 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Putere invertor | 6kW |
| Putere sistem | 5.6kWp |
Invertor Deye 6kW, SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator V-TAC 5.12kWh
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.353,00 lei| Greutate | 70 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 110 × 40 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Putere invertor | 6kW |
Invertor Deye 6kW, SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator V-TAC 9.6 kWh
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
10.888,00 lei| Greutate | 102 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 110 × 40 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Putere invertor | 6kW |













