Afișez toate cele 3 rezultate
Lampa solara stradala LED 2300lm, Senzor miscare, 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
910,20 lei| Greutate | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 680 × 320 × 50 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 2300lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala LED 3500lm, Senzor miscare, 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.230,40 lei| Greutate | 8,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 900 × 320 × 50 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 3500lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala LED 4300lm, Senzor miscare, 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.459,10 lei| Greutate | 9,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000 × 320 × 50 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 4300lm |
| Temperatura culoare | 6400k |













