Afișez toate cele 7 rezultate
Kit stocare 20kWh – Acumulator 5.12kWh V-TAC, Rack, Accesorii
Evaluat la 0 din 5
In stock
15.999,00 lei| Greutate | 210 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Capacitate stocare | 20kWh |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 16.07kWh, VT-16076B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 16.07kWh, VT-16076W, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
In stock
| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4, FLA48314-EU, 16kWh, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
9.949,00 lei| Greutate | 143,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 96 × 55,5 × 45 cm |
| Capacitate stocare | 16kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Kit Fotovoltaic Complet 20kW – Invertor Deye, Acumulator Felicity Solar, Panouri Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 450 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 110 × 100 cm |
| Tip sistem | Trifazat |
| Capacitate stocare | 48kWh |
| Putere invertor | 20kW |
Kit Fotovoltaic Complet 20kW – Invertor Deye, Acumulator V-TAC, Panouri Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 450 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 110 × 100 cm |
| Tip sistem | Trifazat |
| Capacitate stocare | 48kWh |
| Putere invertor | 20kW |
Invertor Deye 6kW, SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator V-TAC 9.6 kWh
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 102 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 110 × 40 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Putere invertor | 6kW |
Termovoltaice
