Invertor DEYE Hibrid 40kW Trifazat SUN-40K-SG01HP3-EU-BM4
SKU: SUN-40K-SG01HP3-EU-BM4
La comanda
La comanda
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 5648.00 LEI / lună
Injectie in reteaua nationala (EN50549-1)
✅ Display color + Touchscreen
✅ Port comunicatie CAN/RS485
✅ Functie paralel pana la 10 unitati
✅ Conexiune generator sau directionare surplus din PV
✅ 6 perioade programabile pentru incarcare/descarcare acumulator
✅ Functioneaza cu sau fara acumulatori High Voltage
✅ Intrare de 52000W de la panouri
✅ Putere iesire 40kW Trifazat
✅ Modul WiFi inclus, cu aplicatie gratuita
✅ Garantie 10 ani
Descarca fisa tehnica
Descarca manual de utilizare EN
Descarca manual de utilizare RO
Descarca certificat de conformitate
Ești instalator ?
Înregistrare
  • Ridicare personală
Luni - Vineri
  • Livrare prin curier
1-2 zile
  • Livrare paletizată
2-3 zile
Metode de plată
Descriere produs
Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. este dedicată furnizării de soluții complete de sisteme de energie fotovoltaică, inclusiv soluții pentru centrale electrice rezidențiale și comerciale. De asemenea, Deye oferă dispozitivul potrivit pentru fiecare aplicație: pentru toate tipurile de module, pentru rețele de conectare la rețea și de sine stătătoare, precum și pentru sisteme hibride cu invertor, pentru sisteme mici și sisteme comerciale din gama Megawatt. Printre acestea, puterea invertorului PV conectat la rețea variază de la 1,5-110kW, invertorul hibrid 3kW-50kW și microinvertorul 300W-2000W.
Specificații
General
Greutate80 kg
Dimensiuni53 × 90 × 30 cm
Intrare acumulator
Curent maxim incarcare DC100A
Intrare PV
Putere PV Max52000W