Tava/raft fix pentru rack podea adancime 800mm
127,10 lei
Stoc epuizat
Stoc epuizat
Raft, tava fixa pentru sustinerea acumulatorilor rackabili in interiorul rack-ului. Poate fi utilizata pentru orice tip de acumulatori rackabili.
Tava de sustinere fixa pentru echipamente mai mici de 19″ in rack-uri de podea/perete cu adancimea de 800mm.
- confectionat din tabla de otel laminat la rece, fosfatata, vopsita in camp electrostatic
- capacitate de sustinere marita
Ești instalator ?
Înregistrează-te în platforma B2B SolarTech și ai parte de prețuri preferențiale, plata la termen și beneficii multiple!
Ridicare personală
Livrare prin curier
Livrare paletizată
Metode de plată
Descriere produs

Raft, tava fixa pentru sustinerea acumulatorilor rackabili in interiorul rack-ului. Poate fi utilizata pentru orice tip de acumulatori rackabili.
Tava de sustinere fixa pentru echipamente mai mici de 19″ in rack-uri de podea/perete cu adancimea de 800mm.
- confectionat din tabla de otel laminat la rece, fosfatata, vopsita in camp electrostatic
- capacitate de sustinere marita
| Producator | Lande |
| Culoare | Negru RAL 9005 |
| Dimensiuni | 486x570x30 mm |
| Capacitate incarcare | 50 Kg |
| Distanta montanti | 19 inch |
| Greutate | 3 Kg |
| Montare | Rack |
Specificații
General
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 57 × 3 cm |
Recenzii
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
















Recenzii
There are no reviews yet