Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4W (3)
Bec LED 4W E27 Filament A60 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 G125 Amber ART 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 ST64 Amber Art 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |













