Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4.8W (4)
Bec LED 4.8W Filament E27 ST64 Amber Cover Formă Curbată 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.8W Filament E27 ST64 Amber Cover Lung 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W Filament E27 G125 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,79 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W Filament E27 G95 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |













