Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (4)
6W Mini Panel LED Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E14 P45 Clear Cover 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E14 P45 Clear Cover 2700K 130lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 A60 Aspect înghețat Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













