Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 25W (6)
25W Aplică LED SAMSUNG Cip Făra Ramă Pătrat 3000K IP44 100lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
150,90 lei| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
25W LED Designer Lumină de Perete Triac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
443,50 lei| Greutate | 2,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
25W LED Magnetic Lampă Lineară L 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,60 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2850 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
25W Pendul LED Designer Lemn 3000K D500
Evaluat la 0 din 5
În stoc
731,90 lei| Greutate | 2,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2800 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Designer Lampă de Birou Touch Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
840,50 lei| Greutate | 5,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













