Afișez 1 - 24 din 33 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (33)
20W LED Designer Lampă de Masă cu Stecher EU + Întrerupător Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,40 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1840 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Lampă de Masă cu Stecher EU + Întrerupător Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,40 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1840 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light 3L pe plafon
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Două Cercuri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
285,90 lei| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
113,90 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1865 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Design Suspendată Corp Negru+Cupru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
914,40 lei| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alamă, Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Perete Corp Ruginiu 3000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
292,30 lei| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W200*D50*H400mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 2,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2300 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Mare 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Gri |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,10 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
358,30 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,10 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
358,30 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Cafeniu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP20 |
20W Pendul LED Lumină Slabă Dimabil Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
484,10 lei| Greutate | 3,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W Proiector LED cu senzor Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,42 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













