Afișez toate cele 9 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 11W (9)
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Alb 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,80 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Gri 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,80 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Negru 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,80 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
11W LED Lampă de Perete Cu Cip Bridgelux Ruginie 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,80 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Maro |
11W LED Magnetic Proiector pe Șină 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
109,90 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W Acrylic UFO Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,307 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













