Afișez 1 - 24 din 29 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (29)
10W Lampă LED Cip SAMSUNG 30cm 100 lm/W 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
33,55 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Lampă Corp Alb 80cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă de Perete Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
258,50 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lumină de Grădină pentru Podea Corp Gri 80cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Pendul Orizontal Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
612,90 lei| Greutate | 1,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
207,10 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LEDLampă de Perete Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
258,50 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Pendul LED Designer Lemn 3000K D600
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
590,10 lei| Greutate | 2,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,10 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
12W LED Lumină de Perete Două Capete 3000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1080 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Lumină de Perete Două Capete 3000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1080 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
24W Pendul LED Designer Lemn 3000K L900*H40
Evaluat la 0 din 5
În stoc
640,40 lei| Greutate | 2,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 10W Filament E27 G125 Clear Cover 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
436,90 lei| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
436,90 lei| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED de perete 10W Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
401,20 lei| Greutate | 1,157 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













