Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (3)
1.5W Lampă solară LED Alb natural Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
140,70 lei| Greutate | 0,266 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
1.5W LED pentru Mobilier Corp Argintiu 4000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,70 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de perete LED încărcare solară de 1.5W LED Corp Negru Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
140,70 lei| Greutate | 0,266 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













