Afișez toate cele 24 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (24)
20W LED Designer Light Rotund Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,50 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Light Rotund Negru4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,50 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Downlight Cip SAMSUNG 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
113,90 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1830 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă de Design Suspendată Corp Negru+Cupru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
914,40 lei| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alamă, Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Lampă Stradală Solară Cip Bridgelux 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.093,20 lei| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
380,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector Solar 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
380,00 lei| Greutate | 3,651 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,00 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 20W T80 Е27 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2060 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,00 lei| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 20W COB cu Reflector Carcasă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
235,60 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1780 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lumină de Gradină cu Încărcare Solară 20W PIR Senzor Control RF 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.100,80 lei| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP65 |
LED Spot AR111 20W Reflector Interschimbabil 40`D/20`D Silver 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
696,40 lei| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
35,59 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 20W 150 cm Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
30,50 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













