Afișez 1 - 24 din 29 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (29)
10W Conector Exterior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Exterior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Interior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Interior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Suspendat în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Suspendat Interio în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Corp Alb 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
244,70 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 80cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Alb 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă cu Senzor Cip SAMSUNG 3in1 IP54 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,70 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25,42 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,50 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
139,00 lei| Greutate | 0,455 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,60 lei| Greutate | 0,526 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
12W LED Lumină de Perete Două Capete 4000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1080 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Lumină de Perete Două Capete 4000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1080 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 10W Filament E27 G125 Clear Cover 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













