Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 23W (3)
23W LED Designer Light Suspendat Liniar Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
514,60 lei| Greutate | 1,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 2130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
28W LED Lampă Lineară de Perete (1410*60*50mm) 4000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 3150 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Antracit |
28W LED Lampă Lineară de Perete (1410*60*50mm) 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
617,50 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 23W |
| Flux luminos (lm) | 3150 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |













