Afișez toate cele 16 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (16)
14W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L16*W16.5*H16.4mm) 4000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1950 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
15W Lampă stradală LED Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
384,80 lei| Greutate | 2,485 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
15W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L33*W15*H4.4mm) 4000K Corp Negru + Alamă IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Auriu |
15W LED Magnetic Pendul 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
17W LED Designer Light Suspendat 3 in 1 Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă de Perete Trei Direcții 4000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă de Perete Trei Direcții 4000K Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 15W E27 A60 Termoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
10,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 6,5 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W A65 Е27 Thermoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W E27 A90 Plastic cu Chit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 15W E27 A65 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendul LED 15W Magnetic Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,00 lei| Greutate | 1,289 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
335,80 lei| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 36° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













