Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 22W (4)
22W LED Magnetic Lampă Lineară 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
131,60 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 81° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,60 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Panel Premium Downlight Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,33 lei| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2265 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 22W G120 Е27 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,00 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2600 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













