Afișez toate cele 14 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (14)
2W LED pentru Mobilier Corp Argintiu 4000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
2W LED pentru Mobilier Corp Negru 4000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Alb Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Negru Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
93,00 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină pentru Treaptă Corp Negru Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
94,40 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Solar Spike IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W LED Spot Rotund Montaj pe Perete 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E14 ST26 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













