Afișez toate cele 19 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (19)
30W Grill Fitting LED Plastic Conector rapid & Cablu 60cm 155 lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
93,55 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
182,50 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2970 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă de Design Suspendată (120*100CM) 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
571,80 lei| Greutate | 1,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Adaptor de Fixare 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Solară Cip Bridgelux 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.459,10 lei| Greutate | 10,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector 4000K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
95,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector Solar LiFePo Baterie 3.7V Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
498,60 lei| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120°x60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Corp Negru 4000K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
121,30 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
87,70 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
36W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,60 lei| Greutate | 1,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 30W Plastic T100 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3210 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 30W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
422,70 lei| Greutate | 1,586 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 30W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
308,80 lei| Greutate | 2,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













