Afișez toate cele 13 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4W (13)
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 4000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 4000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
4W Lampă de Perete LED Corp Corp Negru Rotund 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
229,70 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
4W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 30cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
4W LED Lumină de Perete 4 Direcții 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,51 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
4W LED Lumină de Perete 4 Direcții 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,51 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
4W LED Lumină de Perete Corp Alb Pătrat 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,865 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
4W Lumină de Perete LED Corp Gri Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
230,30 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 476 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
6W Lampă de Perete LED Corp Alb Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
262,50 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 476 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 4W E14 Tip Lumânare flacără, Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 220° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 Lumâmare Răsucit 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,18 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 P45, Alb natural
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de perete 4W LED Corp Alb Rotund 4000K IP66
Evaluat la 0 din 5
În stoc
229,70 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 440 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |













