Afișez toate cele 20 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (20)
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Gri Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de Perete cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
5W Lampă de Perete LED Corp Gri IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
5W Lampă de perete LED cu Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lampă de Perete Negru IP65 Ajustabilă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
223,30 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lampă de Peretet Alb Nisip IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 630 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
5W LED Lampă de Perete Cip Bridgelux Corp Alb Pătrat IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 0-120° Reglabil |
| Culoare corp | Negru |
5W LED Lumină de Perete Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
5W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,90 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Solar Bollard Light cu Sensor Alb și Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
5W Lumină de Perete LED Corp Alb IP65 Mobil 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
223,30 lei| Culoarea luminii | Neutră |
|---|---|
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Alb |
5W Lumină de Perete LED Corp Gri IP65 Mobil 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
223,30 lei| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Gri |
6W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Gri Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
6W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Negru Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
6W LED Lampă de Perete 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Lampă de Perete 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
6W LED Lumină de Perete 4000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
91,10 lei| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 540 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED 5W Corp Alb IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |













