Afișez toate cele 17 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (17)
7W Lampă de Perete Alb Nisip IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 940 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
7W Lampă de perete LED Corp Negru Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lampă de perete LED Corp rotund Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
7W Lumină de Perete LED Nisip Negru IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 940 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Violet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Violet |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø120 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
259,40 lei| Greutate | 1,428 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 7W 60 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













