Afișez toate cele 13 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8W (13)
8W Conector în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
8W Conector în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
8W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
8W LED COB Spot Sub Pardoseală Oblic 35’D 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
376,80 lei| Greutate | 1,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 350 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,70 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină Solară de Grădină Albă și Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
8W LED Solar Lumină de Perete 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
261,00 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Bec LED 8W Filament Drept E27 R125 Dimabil 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
77,28 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
L Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
L Conector Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Tub LED T5 8W 60 cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













