Afișez toate cele 17 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 9W (17)
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb natural E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W Lampă de perete LED cu Cip Bridglux Corp Negru 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
244,70 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
9W LED Bollard Lamp Gri Închis Aluminiu 30cm 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
267,40 lei| Greutate | 0,784 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 240° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP54 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (10*10*100cm) Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (10*10*100cm) Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (19.5*17.5*100CM) Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (30*320*100CM) Black 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Design Suspendată (30*320*100CM) Corp Negru+Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lampă de Perete 4000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
Bec LED 9W E27 A60 Schimbare de culoare 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
47,79 lei| Greutate | 0,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Bec 9W E27 A70 Plastic cu Kit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37,62 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 9W 60 cm Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













