Afișez 25 - 48 din 49 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (49)
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
125,80 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
125,80 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,70 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,20 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Pendul Suspendat cu 1.5m de Cablu 400mm 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Plafonieră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
25,42 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Proiector Solar 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Mini Panel LED Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
43,72 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,155 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Albă 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Alb |
12W Plafonieră LED Rotunda Ramă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Negru |
2x6W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W141*D65*H200mm) 4000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 340° |
| Culoare corp | Negru |
Aplică LED cu Senzor Cip SAMSUNG 12W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Clar 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12W E27 A80 Plastic cu Chit de Emergență 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot AR111 12W GU10 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1031 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Panou Solar 12W Proiector LED 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Greutate | 1,898 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Spot LED AR111 Încastrat 12W 12V G53 4000K 40`
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1159 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 12W 120 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
31,52 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1920 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
X Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,50 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













