Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 9W (4)
9W A60 Bec LED Plastic 3 trepte Dimabile Alb rece E27 2buc/ Blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,121 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 6400K Corp Gri IP66
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
Bec LED 9W 3 Step Di mming A60 Е27 Plastic, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













