Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1W (3)
1W LED Lumină pentru Treaptă Alb 2Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
1W LED Lumină pentru Treaptă Argintiu 2Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 51 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Argintiu |
1W LED Lumină pentru Treaptă Negru 4Direcții 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,40 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |













