Afișez toate cele 17 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (17)
12W Lampă de Perete Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,70 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,20 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Panel Premium Downlight Pătrat 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
43,72 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Panel Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Aplică LED cu Senzor Cip SAMSUNG 12W 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED SAMSUNG Chip 12W E27 A60 Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,061 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED de perete 12W Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
154,20 lei| Greutate | 0,482 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Gri |
Spot LED AR111 12W GU10 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1117 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 12W GU10 6400K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1297 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED AR111 Încastrat 12W 12V G53 6400K 40`
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
114,40 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1199 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |













