Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (3)
15W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,00 lei| Greutate | 0,631 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W E27 A60 Termoplastic Alb rece 2buc/blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













