Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (5)
6W LED Panel Premium Downlight Pătrat 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panel Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 G125 Lumânare 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
38,64 lei| Greutate | 0,167 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 G45 Clear Cover 6400K 130lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic Lens Cover 10° 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,042 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













