Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 35W (4)
35W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
266,90 lei| Greutate | 1,096 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2850 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Proiector pe Șină Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
528,20 lei| Greutate | 5,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2450 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
35W Oglindă LED Dreptunghiulară IP44 Anti Aburire 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.001,70 lei| Greutate | 9,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 95 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP44 |













