Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (3)
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Culoarea luminii | Alb rece |
|---|---|
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2 in 1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series 1200mm 36W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
93,80 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













