Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 50W (4)
50W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.019,30 lei| Greutate | 9,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
209,46 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
188,70 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
260,30 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













