Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (6)
18W LED Magnetic Lampă Lineară 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
85,60 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Plafonieră Rotundă 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1820 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
18W Panel LED Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panou LED Subţire Crom Rotund Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Modul Aluminiu 18W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













