Afișez toate cele 11 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (11)
30W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,40 lei| Greutate | 1,046 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2920 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
99,30 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 30W COB Reflector Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
254,60 lei| Greutate | 1,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Linear Light de 30W LED Corp alb Lumină rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,979 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector LED de 30W Cip SMD SAMSUNG Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













