Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 40W (7)
40W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 40W Încastrată Corp Argintiu 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
456,55 lei| Greutate | 2,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED SAMSUNG 40W Aplicat Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendat Argintie 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Alb 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Negru 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Panel 40W 600 x 600 mm 6400K Incl Driver 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4950 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |













