Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (3)
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
Bec LED 7W Filament E27 G125 Mat Alb rece A++
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 7W Filament E27 G95 Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |













