Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (6)
10W Lampă LED Cip SAMSUNG 30cm 120 lm/W 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
33,55 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,10 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 10W Filament E27 G125 Clear Cover 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 10W Filament E27 A60 Clear Cover 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
T Conector Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,90 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
T Conector Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
100,90 lei| Greutate | 1,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |













