Afișez toate cele 11 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (11)
12W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,39 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Plafonieră 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
25,42 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
12W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
20,34 lei| Greutate | 0,155 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Clar 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 12W 120 cm Plastic 6400K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
31,52 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1920 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
X Conector Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,50 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
X Conector Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,50 lei| Greutate | 0,05312 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |













