Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (4)
Bec LED Cip CREE 15W E27 A60 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
10,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 6,5 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W A65 Е27 Thermoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 15W E27 A65 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 6400K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













