Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (8)
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W T80 Е27 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2060 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Nano Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
35,59 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm G13 GLASS Tube 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 20W 150 cm Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
30,50 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













