Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3.7W (3)
LED Bec 3.7W C37 E14 Lumânare 6500К
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,12 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3.7W |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Bec 3.7W E14 P45 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,12 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3.7W |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Bec 3.7W E27 G45 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,12 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3.7W |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













