Afișez toate cele 15 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (15)
30W LED COB Downlight Reflector COB Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
197,30 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Adaptor de Fixare 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector 6500K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Plafonieră LED Pătrată Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 1,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
148,70 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,70 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 30W Plastic T100 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3210 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip Samsung 30W 6400K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 30W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
308,80 lei| Greutate | 2,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 30W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













