Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (3)
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,066 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













