Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4W (7)
4W LED Batten Fitting Pătrat Cip SAMSUNG T5 30cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
4W LED Lumină de Perete Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,70 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
4W LED Lumină de Perete Alb 6500K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,70 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
Bec LED 4W Filament E14 Clear Cover Lumâmare Flacără 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E14 Clear Cover Lumâmare 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,18 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4W Filament E27 A60 Clar 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
Bec LED 4W Filament E27 G45 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |













