Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (3)
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 7W 60 cm Nano Plastic 6500K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













