Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8W (4)
Bec LED 8W Filament Drept E27 R125 Dimabil 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
L Conector Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
L Conector Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
86,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Tub LED T5 8W 60 cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













