Afișez toate cele 6 rezultate
Lampă LED Ambientală 2.2W Compatibilă cu Amazon Alexa & Google Home RGB+WW+CW
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 2.2W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 360° |
LED Spike 5.2W RGB Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
157,80 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 70° |
| Culoare corp | Negru |
LED Spike 5.2W x 3buc RGB Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
535,20 lei| Greutate | 1,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 3.7W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 70° |
| Culoare corp | Negru |
Proiector LED 10W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W WIFI Smart RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,50 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













