Afișez toate cele 3 rezultate
35W Downlight LED COB de Hotel CRI>95 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
455,70 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2300 lm |
| Unghi | 0-27° Reglabil |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
35W Downlight LED COB de Hotel CRI>95 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
455,70 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2300 lm |
| Unghi | 0-27° Reglabil |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
6W Downlight LED COB de Hotel CRI>95 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,50 lei| Greutate | 0,294 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 0-27° Reglabil |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |













